Naar de inhoud
Naar het casino
  1. Betoranje

Betoranje casino: slots, jackpots en ons welkomstpakket

Betoranje casino is ons casino op play.betoranje.com/nl, los van de sportversie op betoranje.com. Je stort vanaf €20, nieuwe spelers krijgen 300% tot €11.500 + 400 FS en in de VIP Club stijgt de dagelijkse cashback met je rang tot 45%. Wie achter ons zit, lees je bij Betoranje betrouwbaar.

Open de lobby18+ | Speel bewust
  • 300%over vijf stortingen
  • €11.500maximaal bonusbedrag
  • 400 FSin het pakket
  • x35storting + bonus
  • 22VIP-niveaus
  • 45%cashback, alleen in Legende
  • 25%rakeback, alleen in Legende
  • 2,6TrustScore (46)
  • €20minimale storting
Oranje kluis vol euromunten, artwork van Betoranje
Op deze pagina
  1. Wat spelers schrijven
  2. Betoranje casino in één tabel
  3. De lobby en de live tafels
  4. Waar we sterk en zwak zijn
  5. Promoties op een rij
  6. Van account tot opname
  7. Vragen aan Betoranje

Wat spelers over Betoranje op Trustpilot schrijven

Onze TrustScore is 2,6 uit 46 reviews op betoranje.com (stand 20-10-2026). Dat profiel telt casino en sport samen; hieronder staan lof en klachten door elkaar.

  • ★★★★★

    Tevreden over de spellen en het ontwerp van de site, en noemt de support vriendelijk.

    Caro (NL) bron
  • ★★★★★

    Kreeg een gewonnen bedrag niet uitbetaald.

    Martijn (NL) bron
  • ★★★★★

    Alles ging goed tot ze wilde opnemen; zette haar score daarna van 3 naar 1 ster.

    Andreia P. (NL) bron
  • ★★★★★

    Spreekt van goede service en een support die meedenkt.

    Jay S. (NL) bron
  • ★★★★★

    Vroeg om verwijdering van haar account en kreeg geen antwoord.

    Karin (NL) bron
  • ★★★★★

    Won € 1.000 en kreeg dat bedrag niet opgenomen.

    Avionix (NL) bron

Betoranje casino in één tabel

De algemene voorwaarden van Betoranje casino zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 september 2025. Wat het ontbreken van een KSA-vergunning voor je betekent, staat in het kader onder de tabel.

Voor je saldo tellen vooral de regels rond bonusgeld en opnames. Volgens de bonusvoorwaarden zet je een stortingsbonus 35 keer in, gerekend over storting en bonus samen; de gebruiksvoorwaarden noemen als standaard 30 keer het bonusbedrag. Een opname verwerken we binnen 96 uur, en hoe dat verder loopt, staat bij Betoranje uitbetaling.

OnderwerpWat bij ons geldt
OndernemingJACO V.I.P. LIMITADA (Costa Rica)
Voorwaarden bijgewerkt01-09-2025
VergunningGeen KSA-vergunning; een licentienummer publiceren we niet
Casinoversieplay.betoranje.com/nl (betoranje.com is onze sportversie)
Welkomstpakket300% tot €11.500 + 400 free spins over 5 stortingen
Inzetvereiste stortingsbonusx35 over storting + bonus (bonusvoorwaarden); 30x de bonus (gebruiksvoorwaarden)
Maximale uitbetaling uit bonus10x het bonusbedrag
Minimale storting€20
KaartlimietVISA en Mastercard tot €1.000 per transactie
OpnemenVerwerking binnen 96 uur; fiat tot €15.000 per dag en €100.000 per maand
SupportChat via Support in het menu; e-mail [email protected]
VIP Club22 niveaus, van Beginner tot Legende
Cashback en rakebackDagelijks tot 45% cashback, direct tot 25% rakeback
Trustpilot2,6 uit 46 reviews

Betoranje Lobby: slots, jackpots en live tafels

De Betoranje Lobby is opgedeeld in rijen. Bovenaan Betoranje Populair staan nu Alien Fruits, Legacy of Dead, Bonanza Billion, Book of Dead, Book of Ra Deluxe 6, Book of Rampage, Lucky Piggy en Fortune Ox. De recentste titels zie je in Betoranje Nieuw, de ranglijst in Betoranje Top 10.

Onder Betoranje Slots staan gokkasten van studio's als BGaming, Novomatic, Playson, Booongo en Thunderkick, en grote potten zoek je in Betoranje Jackpots. In Betoranje Megaways wisselt het aantal winlijnen per draai; in Betoranje Bonus Buy koop je de bonusronde direct.

Speel je met hogere inzetten, dan heb je een eigen rij: Betoranje High Rollers. Snelle spellen staan bij Betoranje Instant. Met bonusgeld op je saldo kijk je eerst in Betoranje Bonusvriendelijk, onze rij met spellen die we als bonusvriendelijk aanmerken. Alle titels samen open je via Betoranje Spellen, en veel daarvan probeer je zonder inzet, zoals Elvis Frog in Vegas, Esqueleto Explosivo en 3 Hot Chillies.

Rijen in ons casino

  • Populair
  • Slots
  • Nieuw
  • Jackpots
  • Instant
  • Bonus Buy
  • Bonusvriendelijk
  • Megaways
  • High Rollers
  • Top 10
  • Tafelspellen

Veel slots probeer je eerst zonder inzet: kies Gratis spelen bij het spel.

Tafels en live casino

Betoranje Tafelspellen bundelt de casinotafels; met echte dealers speel je in Betoranje Live casino.

Klap je Live casino in het menu open, dan staat Betoranje Populaire livegames bovenaan, met Betoranje Roulette als eerste spelrij. Betoranje Blackjack en Betoranje Baccarat volgen direct daarna.

Spelshows draaien in Betoranje Liveshow, en wie met dobbelstenen speelt, kiest Betoranje Dobbelspellen. Achteraan in die lijst, na Overige livegames, staan Betoranje Poker en Betoranje Kaartspellen.

Sterke en zwakke punten van Betoranje

Links staat wat we goed doen: geld terug zonder plafond en rakeback die nooit vervalt. Rechts staat wat je vooraf hoort te weten, met als zwaarste punt dat we geen Nederlandse vergunning hebben.

Op Trustpilot gaan 11 van de 20 nieuwste reviews over een trage of geweigerde uitbetaling, terwijl onze voorwaarden een verwerking binnen 96 uur noemen. Een deel van die reviews staat bovenaan deze pagina.

Sterk

  • Dagelijkse cashback zonder limiet, van 1% als Beginner tot 45% als Legende
  • Rakeback zonder vervaldatum, van 10% tot 25% in de hoogste rang
  • VIP Club met 22 niveaus; de topbeloning van €20.000 + 1.750 FS geldt pas op niveau 22
  • Demomodus voor slots in de lobby

Minder sterk

  • Geen KSA-vergunning, dus geen Nederlands toezicht en geen CRUKS
  • Inzet x35 over storting plus bonus
  • Winst boven €50.000 kan in delen komen, tot €50.000 per maand
  • TrustScore 2,6 met veel klachten over uitbetalingen

Betoranje Promoties: negen acties op een rij

Het Betoranje Casinowelkomstpakket is de grootste actie, verdeeld over vijf stortingen. Die 300% is de optelsom van vijf percentages, van 100% tot €1.000 + 100 FS op de eerste storting tot 50% tot €2.000 + 100 FS op de vijfde. De acties per weekdag en per storting staan in de tabel; alle kaarten vind je bij Betoranje Promoties in het menu.

Twee acties ontbreken in de tabel. Bij Betoranje Win Auto verloten we een auto, onder de algemene voorwaarden van die actie. Betoranje JACK RICHES staat bij de evenementen, zonder voorwaarden op de kaart.

Helemaal bovenaan het linker menu staan Betoranje Winkel en Betoranje Rad. Ernaast zit Betoranje Missie; de regels van die drie knoppen publiceren we nog niet. Betoranje Vrienden uitnodigen heeft een eigen pagina, zonder vaste beloning per vriend.

ActieWanneerWat
CasinowelkomstpakketEerste vijf stortingen300% tot €11.500 + 400 FS
Dagelijkse cashbackElke dag, over je stortingenTot 45%, zonder limiet
Directe rakebackBij elke inzetTot 25%, geen vervaldatum
Maandag ReloadMaandag, eerste storting50 free spins
Midweek ReloadWoensdag50% tot €500
Vrijdag ReloadVrijdag, via het Wheel of FortuneEen van zes bonussen, tot 300%
Weekend ReloadZaterdag, vanaf €3075 free spins
Lucky WheelElke 5e stortingZes vakken, tot 500 free spins
Crypto BonusCryptostorting, code CRYPTO200% tot 3.000 USDT

Van account tot opname bij Betoranje

  1. AccountRegistreer via Registreren of met je Google-account.
  2. StortenStort vanaf €20; met VISA of Mastercard tot €1.000 per keer.
  3. Bonus vrijspelenZet storting plus bonus 35 keer in; uit bonusgeld neem je maximaal 10x de bonus op.
  4. OpnemenVerifieer je account volgens ons AML & KYC-beleid en vraag je opname aan.

Op je telefoon zet je het casino op je beginscherm met de knop Betoranje Installeer de app in het menu; een app in de App Store of Google Play publiceren we niet. Welke storting welke actie start, lees je bij Betoranje storten.

Meer over Betoranje

Vragen aan Betoranje

Is Betoranje casino legaal in Nederland?

Een KSA-vergunning hebben we niet. Betoranje valt onder JACO V.I.P. LIMITADA uit Costa Rica, en Nederland staat in onze voorwaarden niet bij de verboden landen.

Spelers uit Nederland sluiten we niet uit, maar je speelt bij ons zonder het Nederlandse vangnet. Wel geweerd zijn onder meer inwoners van Portugal, Oekraïne en de Verenigde Staten; de hele lijst staat bij Betoranje betrouwbaar.

Wat zit er in het Betoranje Welkomstpakket?

300% tot €11.500 plus 400 free spins over vijf stortingen; de eerste geeft 100% tot €1.000 + 100 FS. Onze bonusvoorwaarden noemen x35 over storting plus bonus.

Op een eerste storting van €40 krijg je dus €40 bonus. Volgens de bonusvoorwaarden zet je dan €2.800 in voordat de bonus vrij is, en uit die bonus neem je hooguit €400 op.

Wie zit er achter Betoranje?

JACO V.I.P. LIMITADA, een onderneming uit Costa Rica. Onze algemene voorwaarden staan op die naam en zijn bijgewerkt op 01-09-2025; een licentienummer publiceren we niet.

Naast de algemene voorwaarden horen bonusvoorwaarden, een betaalbeleid, een AML- en KYC-beleid en een privacybeleid bij die onderneming. Samen vormen ze de regels waaronder je bij ons speelt.

Wat is het verschil tussen play.betoranje.com en betoranje.com?

Op play.betoranje.com/nl staat ons casino met slots, jackpots en casinoacties. Betoranje.com is onze sportversie.

Het Sportwelkomstpakket en de weddenschappen horen bij betoranje.com; deze pagina's gaan alleen over het casino. Bovenaan play.betoranje.com wissel je met de knoppen Sport en Casino tussen beide.

Welke ervaringen hebben spelers met Betoranje?

Op Trustpilot staan we op 2,6 uit 46 reviews. Van de 20 nieuwste reviews geven er 15 één ster, vooral om late of geweigerde uitbetalingen; vier geven vijf sterren.

Wie positief is, noemt de spellen, het ontwerp en een behulpzame support; één speler had zijn geld binnen een dag. De klachten gaan over wachten op opnames, een account dat niet sluit en bonussen die halverwege vastlopen.

Hoe snel betaalt Betoranje casino uit?

Onze voorwaarden noemen een verwerking binnen 96 uur. In fiat neem je tot €15.000 per dag en €100.000 per maand op.

Op Trustpilot melden spelers ook langere wachttijden, tot tien dagen. Alle limieten en het schema bij een grote winst staan bij Betoranje uitbetaling.

Kan ik bij Betoranje gratis spelen?

Ja, veel slots hebben een demomodus; die herken je aan ?fun achter het adres van het spel.

Gratis spelen kost geen saldo en levert ook geen echte winst op. Demo's zijn er onder meer voor Alien Fruits, Snoop Dogg Dollars en Fruit Million van BGaming.