- Betoranje
- Storten
Betoranje storten: kaart, crypto en onze limieten
Betoranje storten kan vanaf €20. Met VISA of Mastercard ga je tot €1.000 per transactie, en wie in crypto stort, krijgt met de code CRYPTO 200% tot 3.000 USDT. Welke regels gelden zodra je geld wilt opnemen, lees je bij Betoranje uitbetaling.
- €20minimale storting
- €1.000max per kaarttransactie
- 200%cryptobonus met code CRYPTO
- 3.000USDT maximaal cryptobonus
- 5estorting draait het Lucky Wheel
- 300%hoogste vak Vrijdag Reload

Op deze pagina
Betoranje storten: methodes en limieten
Het minimum en de kaartlimiet in de tabel komen uit het Betoranje Betalingsbeleid. Een kaartstorting van €2.500 splits je dus in drie transacties, bijvoorbeeld twee keer €1.000 en één keer €500. Welke cryptomunten je kunt gebruiken en wat het maximum per cryptostorting is, staat nog niet in ons beleid.
| Methode | Minimum | Maximum | Bijzonderheid |
|---|---|---|---|
| VISA | €20 | €1.000 per transactie | Kaartlimiet uit ons betaalbeleid |
| Mastercard | €20 | €1.000 per transactie | Kaartlimiet uit ons betaalbeleid |
| Crypto | €20 (algemeen minimum) | Publiceren we nog niet | Code CRYPTO: 200% tot 3.000 USDT |
iDEAL en andere methodes noemt ons betaalbeleid niet.
Storten bij Betoranje in vier stappen
- InloggenLog in via Inloggen rechtsboven of met Google.
- Kassa openenOpen de kassa en kies kaart of crypto.
- Bedrag kiezenKies minimaal €20; met een kaart maximaal €1.000 per keer.
- Bonus kiezenKies een bonus of sla die over; voor de Crypto Bonus vul je de code CRYPTO in.
Het welkomstpakket en de reloads zijn stortingsbonussen: je krijgt ze op een storting, dus kies ze bij het storten. Speel je liever zonder bonus, sla die keuze dan over. Je storting zelf zet je in elk geval drie keer in op casinospellen voordat je kunt opnemen.
Betoranje stortingen en de acties die ze starten
Elke reloaddag loopt van 00:00 tot 23:59 UTC en heeft een eigen voorwaarde. Op maandag levert de Betoranje Maandag Reload alleen voor je eerste storting van de dag 50 free spins op. De Betoranje Midweek Reload geeft op woensdag 50% tot €500, en de Betoranje Weekend Reload vraagt op zaterdag minimaal €30. Voor de Betoranje Vrijdag Reload draai je eerst het Wheel of Fortune, dat een van zes stortingsbonussen kiest, tot 300%. Bij elke vijfde storting komt daarnaast het Betoranje Lucky Wheel langs, met zes vakken en tot 500 free spins.
| Storting | Actie | Wat je krijgt |
|---|---|---|
| 1e tot en met 5e storting | Casinowelkomstpakket | 300% tot €11.500 + 400 FS, eerste stap 100% tot €1.000 + 100 FS |
| Eerste storting op maandag (UTC) | Maandag Reload | 50 free spins, activeren op de bonuspagina |
| Volgende storting op woensdag (UTC) | Midweek Reload | 50% tot €500 |
| Op vrijdag (UTC), na een draai aan het Wheel of Fortune | Vrijdag Reload | Een van zes stortingsbonussen, tot 300% |
| Op zaterdag (UTC), vanaf €30 | Weekend Reload | 75 free spins |
| Elke 5e storting, tot en met 31-12-2026 | Lucky Wheel | Zes vakken, tot 500 free spins |
| In crypto met code CRYPTO, tot en met 31-12-2026 | Crypto Bonus | 200% tot 3.000 USDT |
Storten met crypto bij Betoranje
De Betoranje Crypto Bonus geeft 200% op je cryptostorting, tot 3.000 USDT, met de code CRYPTO en van 28 augustus tot en met 31 december 2026. Een storting van 500 USDT levert zo 1.000 USDT bonus op. De 1.500 USDT die je dan hebt, zet je volgens de bonusvoorwaarden 35 keer in, samen 52.500 USDT; de actie zelf noemt geen eigen regel. Het maximum bereik je met 1.500 USDT; welke munten we accepteren, publiceren we nog niet.
- Cryptobonus
- 200% tot 3.000 USDT
- Promocode
- CRYPTO
- Looptijd
- 28-08-2026 tot en met 31-12-2026
- Inzetvereiste
- Geen eigen regel bij de actie: x35 over storting + bonus (bonusvoorwaarden) of 30x de bonus (gebruiksvoorwaarden)
- Maximaal opneembaar uit bonus
- 10x het bonusbedrag
- Ondersteunde munten
- Publiceren we nog niet
Vragen aan Betoranje
Wat is de minimale storting bij Betoranje?
€20. Dat minimum staat in ons Betalingsbeleid.
Een actie kan een eigen minimum hebben: de Weekend Reload vraagt op zaterdag €30.
Hoeveel kan ik met een creditcard storten bij Betoranje?
Met VISA en Mastercard maximaal €1.000 per transactie, vanaf €20.
Een daglimiet of maandlimiet voor kaartstortingen publiceren we niet: die grens geldt per transactie.
Kan ik bij Betoranje storten met iDEAL?
Ons Betalingsbeleid noemt VISA en Mastercard; iDEAL staat er niet in.
Naast de kaarten kun je in crypto storten, met een eigen bonus. Andere methodes en hun limieten publiceren we nog niet.
Waarom is mijn storting bij Betoranje niet bijgeschreven?
Mail [email protected] of open Support in het menu en houd de gegevens van je transactie bij de hand. Dat e-mailadres noemen onze voorwaarden voor vragen over transacties.
Op Trustpilot meldt Lex B. dat een storting van €30 niet op zijn saldo kwam. Stuur bij zo'n melding het bedrag, het tijdstip en de gebruikte methode mee.
Welke code hoort bij de Betoranje Crypto Bonus?
CRYPTO. Met die code krijg je 200% tot 3.000 USDT op een cryptostorting, van 28-08-2026 tot en met 31-12-2026.
Het welkomstpakket en de reloads vragen geen code; daar volstaat je keuze bij het storten.