Naar de inhoud
Naar het casino
  1. Betoranje
  2. Storten

Betoranje storten: kaart, crypto en onze limieten

Betoranje storten kan vanaf €20. Met VISA of Mastercard ga je tot €1.000 per transactie, en wie in crypto stort, krijgt met de code CRYPTO 200% tot 3.000 USDT. Welke regels gelden zodra je geld wilt opnemen, lees je bij Betoranje uitbetaling.

Stort vanaf €2018+ | Speel bewust
  • €20minimale storting
  • €1.000max per kaarttransactie
  • 200%cryptobonus met code CRYPTO
  • 3.000USDT maximaal cryptobonus
  • 5estorting draait het Lucky Wheel
  • 300%hoogste vak Vrijdag Reload
Oranje kluis vol euromunten, artwork van Betoranje
Op deze pagina
  1. Betaalmethodes en limieten
  2. Storten in vier stappen
  3. Welke storting welke actie start
  4. Storten met crypto
  5. Vragen aan Betoranje

Betoranje storten: methodes en limieten

Het minimum en de kaartlimiet in de tabel komen uit het Betoranje Betalingsbeleid. Een kaartstorting van €2.500 splits je dus in drie transacties, bijvoorbeeld twee keer €1.000 en één keer €500. Welke cryptomunten je kunt gebruiken en wat het maximum per cryptostorting is, staat nog niet in ons beleid.

MethodeMinimumMaximumBijzonderheid
VISA€20€1.000 per transactieKaartlimiet uit ons betaalbeleid
Mastercard€20€1.000 per transactieKaartlimiet uit ons betaalbeleid
Crypto€20 (algemeen minimum)Publiceren we nog nietCode CRYPTO: 200% tot 3.000 USDT

iDEAL en andere methodes noemt ons betaalbeleid niet.

Storten bij Betoranje in vier stappen

  1. InloggenLog in via Inloggen rechtsboven of met Google.
  2. Kassa openenOpen de kassa en kies kaart of crypto.
  3. Bedrag kiezenKies minimaal €20; met een kaart maximaal €1.000 per keer.
  4. Bonus kiezenKies een bonus of sla die over; voor de Crypto Bonus vul je de code CRYPTO in.

Het welkomstpakket en de reloads zijn stortingsbonussen: je krijgt ze op een storting, dus kies ze bij het storten. Speel je liever zonder bonus, sla die keuze dan over. Je storting zelf zet je in elk geval drie keer in op casinospellen voordat je kunt opnemen.

Betoranje stortingen en de acties die ze starten

Elke reloaddag loopt van 00:00 tot 23:59 UTC en heeft een eigen voorwaarde. Op maandag levert de Betoranje Maandag Reload alleen voor je eerste storting van de dag 50 free spins op. De Betoranje Midweek Reload geeft op woensdag 50% tot €500, en de Betoranje Weekend Reload vraagt op zaterdag minimaal €30. Voor de Betoranje Vrijdag Reload draai je eerst het Wheel of Fortune, dat een van zes stortingsbonussen kiest, tot 300%. Bij elke vijfde storting komt daarnaast het Betoranje Lucky Wheel langs, met zes vakken en tot 500 free spins.

StortingActieWat je krijgt
1e tot en met 5e stortingCasinowelkomstpakket300% tot €11.500 + 400 FS, eerste stap 100% tot €1.000 + 100 FS
Eerste storting op maandag (UTC)Maandag Reload50 free spins, activeren op de bonuspagina
Volgende storting op woensdag (UTC)Midweek Reload50% tot €500
Op vrijdag (UTC), na een draai aan het Wheel of FortuneVrijdag ReloadEen van zes stortingsbonussen, tot 300%
Op zaterdag (UTC), vanaf €30Weekend Reload75 free spins
Elke 5e storting, tot en met 31-12-2026Lucky WheelZes vakken, tot 500 free spins
In crypto met code CRYPTO, tot en met 31-12-2026Crypto Bonus200% tot 3.000 USDT

Storten met crypto bij Betoranje

De Betoranje Crypto Bonus geeft 200% op je cryptostorting, tot 3.000 USDT, met de code CRYPTO en van 28 augustus tot en met 31 december 2026. Een storting van 500 USDT levert zo 1.000 USDT bonus op. De 1.500 USDT die je dan hebt, zet je volgens de bonusvoorwaarden 35 keer in, samen 52.500 USDT; de actie zelf noemt geen eigen regel. Het maximum bereik je met 1.500 USDT; welke munten we accepteren, publiceren we nog niet.

Cryptobonus
200% tot 3.000 USDT
Promocode
CRYPTO
Looptijd
28-08-2026 tot en met 31-12-2026
Inzetvereiste
Geen eigen regel bij de actie: x35 over storting + bonus (bonusvoorwaarden) of 30x de bonus (gebruiksvoorwaarden)
Maximaal opneembaar uit bonus
10x het bonusbedrag
Ondersteunde munten
Publiceren we nog niet

Vragen aan Betoranje

Wat is de minimale storting bij Betoranje?

€20. Dat minimum staat in ons Betalingsbeleid.

Een actie kan een eigen minimum hebben: de Weekend Reload vraagt op zaterdag €30.

Hoeveel kan ik met een creditcard storten bij Betoranje?

Met VISA en Mastercard maximaal €1.000 per transactie, vanaf €20.

Een daglimiet of maandlimiet voor kaartstortingen publiceren we niet: die grens geldt per transactie.

Kan ik bij Betoranje storten met iDEAL?

Ons Betalingsbeleid noemt VISA en Mastercard; iDEAL staat er niet in.

Naast de kaarten kun je in crypto storten, met een eigen bonus. Andere methodes en hun limieten publiceren we nog niet.

Waarom is mijn storting bij Betoranje niet bijgeschreven?

Mail [email protected] of open Support in het menu en houd de gegevens van je transactie bij de hand. Dat e-mailadres noemen onze voorwaarden voor vragen over transacties.

Op Trustpilot meldt Lex B. dat een storting van €30 niet op zijn saldo kwam. Stuur bij zo'n melding het bedrag, het tijdstip en de gebruikte methode mee.

Welke code hoort bij de Betoranje Crypto Bonus?

CRYPTO. Met die code krijg je 200% tot 3.000 USDT op een cryptostorting, van 28-08-2026 tot en met 31-12-2026.

Het welkomstpakket en de reloads vragen geen code; daar volstaat je keuze bij het storten.